A Csányi Alapítvány gyerekei a Fáy Siker Táborban

2016.07.30.

Az OTP Fáy András Alapítvány által szervezett Fáy Siker Tábor elérkezett utolsó, hatodik turnusához. A csapat a Csányi Alapítvány pécsi, szegedi és nagybajomi diákjaiból és kísérőikből áll.

Ez a turnus azért is különleges, mert az eddig megszokott középiskolás célcsoporthoz képest most általános iskolás diákok alkotják. A program ugyanakkor szinte változatlan: délelőtt a résztvevők betekinthetnek a korosztálynak megfelelő, pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási edukációs tréningekbe, valamint Európai Uniós ismeretekkel is bővülhet a diákok eddigi tudása. Délutánonként pedig megismerkedhetnek még a Sulibank Élményportállal,szórakoztató, játékos feladatokkal (sorversenyek, BanKing kártyajáték... stb.), valamint természetesesen a Balatonban is fürödhetnek, szabadidős közösségi programokban vehetnek részt.

A tábor mindennapjait az alábbi blogon lehet követni: www.faysikertabor2016.blogspot.hu