A mintaiskolai gólyatábor versenyének eredményhirdetése

A hagyományoknak megfelelően az OTP Fáy András Alapítvány egyik mintaiskolájának, a Budai Középiskolának Gólyatáborában nem csak játékos feladatokkal volt jelen a bankcsoport, hanem a kilencedikes osztályok az OTP Bank felajánlásának köszönhetően összesen 500.000 Forint díjazásért is vetélkedtek.

Az augusztus végi eseményen több feladat pontozása, értékelése szeptemberre tolódott, így - az elmúlt évekhez hasonlóan - az eredményhirdetés is már a tanítási időszakban, október 11-én történt meg az osztályok, az iskolavezetés, a bank és az Alapítvány képviselőinek jelenlétében. Minden induló díjazásra került, legalább 30.000 forinttal gazdagodtak az osztályközösségek, de a nyertes osztály osztálypénze például 100.000 Ft értékben nőtt.