Alapítványi előadás a Pénzügyminisztérium konferenciáján

2018. szeptember 12-én a Pénzügyminisztériumban került megrendezésre a Pénzügyi Tudatosság Konferencia, melyen előadott Dr. Schrankó Péter, az OTP Fáy András Alapítvány ügyvezetője is, aki előadásában bemutatta az Alapítvány szakmai tevékenységét és az egyedülálló OK Projektet.

A Pénzügyminisztérium szervezésében megtartott eseményen elismert szakemberek adtak elő az „Okosan a pénzzel" pénzügyi tudatosságot előmozdító nemzeti stratégia célkitűzéseihez kapcsolódó témákban.

Dr. Schrankó Péter a „Megfelezett osztályfőnöki óráktól a hongkongi nemzetközi kiállításig" című előadásában kitért az OK Projekt fejlődésére, eredményeire, az alkalmazott egyedi módszertanra, a saját tartalmakra, illetve utóbbiak alkalmazásával kapcsolatos tapasztalatokra.