Az idei Educatio Kiállításon is találkozunk

Az OTP Fáy András Alapítvány ismét jelen lesz az OK Oktatási Központtal az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyet idén január 21 és 23. között rendeznek meg.

Az Alapítvány standján idén is bemutatásra kerülnek kiemelt programjai, az európai uniós pénzügyi támogatásban részesülő Erasmus+ projektjei, valamint az oktatásai során alkalmazott módszertan, azaz megjelenik a pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási edukációs képzésekkel foglalkozó OK Oktatási Központ és az OK Karrieriskola, mely a pályaválasztáshoz szükséges ismeretek mellett a diákok jövőtudatosságát fejleszti.

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel az Alapítvány "csodabogara" ismét szórakoztató programokat biztosít a látogatóknak.

Az OK Oktatási Központ munkatársai minden érdeklődőt szeretettel várnak az A szektor E12-es standnál!