Befejeződött a harmadik békásmegyeri turnus, ezzel véget ért a Sulibank Élményhét programsorozat

Immáron negyedik alkalommal valósulhatott meg a Sulibank Élményhét elnevezésű általános iskolásoknak szóló programsorozat, amelynek keretein belül az idei nyáron az alsós diákok újra részt vehettek a Hotel OTP Budapest Oktatási- és Szabadidő Központban az OTP Fáy András Alapítvány pénzügyi tudatosságot fejlesztő programelemein.

Az Élményhét záró turnusa 2019. július 1. és 5. között zajlott a korábbi hetekhez hasonló programkínálattal.

A Békásmegyeren tartott Sulibank Élményhét 2019-es harmadik hete és egyben idei Élményhetei sikeresen zárultak, összességében - a nyíregyházi turnussal együtt - több mint száz általános iskolás diák válhatott pénzügyileg tudatosabbá a szórakoztatva tanítás jegyében az OTP Fáy András Alapítvány munkatársainak köszönhetően.