Idén is együttműködik az OTP Fáy András Alapítvány és a Magyar Darts Szövetség

2017.08.18.

Az OTP Fáy András Alapítvány és a Magyar Darts Szövetség az idén is együttműködési megállapodást kötött. Az Alapítvány ezáltal kiemelt támogatója lesz a Budapesten megrendezésre kerülő WDF Nemzetközi Világkupának.

Az utánpótlás WDF Világkupa tavaly került először megrendezésre Magyarországon és hatalmas nemzetközi elismerést vívott ki. Ennek köszönhetően idén nem csak az utánpótlás, hanem a felnőtt WDF Világkupa is Budapesten lesz. Mindennek létrejöttében az Alapítványnak kiemelt szerepe volt.

A Világkupa mellett az Alapítvány támogatja a Nemzeti Bajnokságot is, amelynek felnőtt és utánpótlás versenyei az ország különböző városaiban kerülnek megrendezésre, Budapest mellett többek között Győrben, Székesfehérváron, Kunszentmiklóson, a múlt héten épp Salgótarjánban.

A két szervezet együttműködése jelentősen hozzájárul, hogy a magyar darts nemzetközileg is még elismertebb legyen.