Közhasznúsági jelentés

Alapítvány > OTP Fáy András Alapítvány
2011.02.18.

Az OTP Fáy András Alapítvány beszámolói és közhasznúsági jelentései az alábbiakban tekinthetőek meg:

2016

A 2016. évi egyszerűsített beszámoló és közhasznúsági melléklet, a független könyvvizsgálói jelentés, illetve a közhasznúsági beszámoló dokumentumai az alábbi linkekről tölthetők le:

Közhasznúsági jelentés:

2015

A 2015. évi egyszerűsített beszámoló és közhasznúsági melléklet, a független könyvvizsgálói jelentés, illetve a közhasznúsági beszámoló dokumentumai az alábbi linkekről tölthetők le:

Egyéb tájékoztatás:

2014

A 2014. évi egyszerűsített beszámoló és közhasznúsági melléklet, a független könyvvizsgálói jelentés, illetve a közhasznúsági beszámoló dokumentumai az alábbi linkekről tölthetők le:

A kettős könyvvitelt vezető egyéb szervezet egyszerűsített beszámolója és közhasznúsági melléklete (PK-142)

OTP Fáy András Alapítvány 2014. évi közhasznúsági beszámolója

2013

A 2013. évi egyszerűsített beszámoló és közhasznúsági melléklet, illetve a független könyvvizsgálói jelentés dokumentumai az alábbi linkekről tölthetőek le:

2012

A 2012. évi egyszerűsített beszámoló és közhasznúsági melléklet, illetve a független könyvvizsgálói jelentés dokumentumai az alábbi linkekről tölthetőek le:

Független könyvvizsgálói jelentés

A 2011. évi közhasznúsági jelentés az alábbi linkről tölthető le:

OTP Fáy András Alapítvány 2011. évi közhasznúsági jelentése

A közhasznúsági jelentéshez kapcsolódó mellékletek az alábbi linekekről tölthetőek le:

Közhasznúsági jelentés 1. melléklet

Közhasznúsági jelentés 2. melléklet

Közhasznúsági jelentés 3. melléklet

Közhasznúsági jelentés 4. melléklet

A 2010. évi közhasznúsági jelentés az alábbi linkről tölthető le:

OTP Fáy András Alapítvány 2010. évi közhasznúsági jelentése