Már meg is vannak a nyíregyházi pályázat nyertesei

2017.06.01.

Május 30-án a szakmai zsűri nehéz feladattal nézett szembe az OTP Fáy András Alapítvány nyíregyházi OK Oktatási Központja által kiírt - Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei - pályázatra érkezett alkotások elbírálása során.

A hatalmas mennyiségű, színes és igen kreatív pályázatok közül nem volt egyszerű ugyanis kiválasztani a nyertes csapatokat, osztályokat, amelyek értékes nyereményekkel lettek gazdagabbak. Mindkét kategóriában az első helyezést elért iskolák egy izgalmas iskolanappal köszönthetik a nyarat, míg a második helyezettek egy televíziót tudhatnak magukénak. A harmadik helyezést elnyerők pedig nem kevesebb, mint 200 gombóc fagyit fogyaszthatnak el Nyíregyháza főterén.

A nyertes általános iskolák:

1. helyezett: Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola (Nyíregyháza)
  2. helyezett: Tiszavasvári Általános Iskola
  3. helyezett: Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

A nyertes középiskolák:

1. helyezett: Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
  2. helyezett: Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  3. helyezett: Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Az értékes nyereményeket tekintve nem meglepő, hogy szoros volt a verseny a pályázók között.

Az OTP Fáy András Alapítvány munkatársai ezúton is szeretnék megköszönni minden egyes pályázó csapatnak a pályaműveket és természetesen gratulálnak a nyerteseknek!