Mintaiskola logópályázat a Budai Középiskola diákjai számára

Kreatív vagy?

Szeretnél nyerni egy digitális fényképezőgépet?

Akkor nem kell mást tenned, mint elindulni pályázatunkon, és terveidet leadni az Igazgatói iroda titkárságán október 24-ig!

Kedves Diákok!

Mint arról bizonyára hallottatok, az OTP Fáy András Alapítvány a Budai Középiskolában indítja el Mintaiskola programját.

Szeretnénk, ha Ti is aktív részesei lennétek a programnak, ezért arra gondoltunk, hogy annak logójába (emblémájába) beleépítjük a Ti javaslataitokat, ötleteiteket is.

És hogy az ötleteléshez, alkotáshoz egy kis motivációt is adjunk: a zsűri által legjobbnak ítélt pályamű készítőjét egy digitális fényképezőgéppel jutalmazzuk!

A részletes pályázati kiírás és az adatlap az alábbiakban letölthető, vamalmint megtalálható a www.budaikozepiskola.hu weboldalán is.

Dokumentumok letöltése:

Jó munkát és sok sikert kívánunk!

OTP Fáy András Alapítvány