Mintaiskolás gólyatábor Verőcén az Alapítvány és az OTP Bank támogatásával

2017.08.28.

A Budai Középiskola gólyái az elmúlt évekhez hasonlósan idén is Verőcén tartották Gólyatáborukat. Az augusztus végén, a Dunakanyar kapujában található Csattogó völgyben megrendezett eseményen természetesen az OTP Fáy András Alapítvány is képviseltette magát.

A jó hangulatú, vetélkedőkkel és sportversenyekkel tarkított táborban az OTP Bank támogatásának köszönhetően a diákok komoly nyereményekért is megküzdhettek egymással, mivel idén is minden osztály - az elért eredményeknek megfelelően - díjazásban részesül, melyet osztálypénz számláikon kapnak majd meg szeptemberben.

AZ OK Oktatási Központ trénerei bíznak benne, hogy az új tanulókkal mielőbb találkozhatnak a pénzügyi, gazdasági és gazdálkodási tréningeken, amelyeknek sorát a 2017/2018-as tanévben is pont a budais 12. évfolyamos diákok nyitják meg szeptember 4-én.