Sulibank és Lego: a tökéletes program általános iskolásoknak!

2017.06.06.

Az idén is megrendezésre került a LEGO Store Show a Millenáris Parkban, amelyen az elmúlt évekhez hasonlóan az OTP Fáy András Alapítvány is képviseltette magát.

2017. június 3-án és 4-én több mint 1000 résztvevő látogatta meg az alapítványi standot, ahol három különböző aktivitás során nyerhettek bepillantást az OK Projekt különböző programelemeibe, kiemelten a Sulibank programba.

A legkisebbek számára pénzügyi memóriajáték, a nagyobbaknak szóhálóban való pénzügyi fogalomkeresés és egy élményportálhoz kapcsolódó keresztrejtvényen keresztül mélyülhetett a nagyrészt általános iskolás korosztály pénzügyi tudatossága. A munka gyümölcseként pedig mindenki megkapta a neki járó matricát, amellyel értékes ajándékokkal gazdagodhattak a megszerzett tudást mellett.