Tájékoztatás az Alapítvány rendkívüli működési rendjéről

Tisztelt Érdeklődők!

Az OTP Fáy András Alapítvány az új koronavírus által kialakult helyzet miatt az alábbi rendkívüli működési rendet, intézkedéseket hozta, amelyek 2020. március 12-től érvényesek:

• Az Alapítvány pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási tréningjei, programjai,  eseményei átmeneti időre szünetelnek.
  • A budapesti (átmeneti) és nyíregyházi OK Oktatási Központokban csak a munkatársaink tartózkodhatnak szükség esetén.
  • Az OTP Fáy András Alapítvány és munkatársai munkanapokon elérhetőek telefonon és e-mailen is keresztül.

Jelenleg azon dolgozunk, hogy a programjainkat tovább bővítsük új, digitális tartalmakkal, eszközökkel.

Bízunk abban, hogy hamarosan újra folytathatjuk képzéseinket, tréningjeinket, a pénzügyi kultúra fejlesztését!